speciální nabídka - ONLINE PROGRAM COVID-19

Untitled%20design%20(4)_edited.jpg

Chcete zhubnout a nevíte jak začít? Jak využít karanténu jako příležitost, kdy začíst zdravě jíst?

Pro někoho může být karanténa výmluvou a pro někoho tím pravým startem za svým novým JÁ! Kdy jindy v roce máte možnost si v klidu naplánovat, nakoupit, uvařit a jíst zdravě? Správně sestavený jídelníček podpoří vaše snažení zhubnout, nastartovat metabolismus a při dlouhodobém dodržování vás odmění přílivem energie a dobrým pocitem ze svého těla.

NABÍDKA JE OMEZENA POUZE PRO 3 VYBRANÉ ZÁJEMCE

Zhubnout v dnešní době není problém, ale jak si váhový úbytek dlouhodobě udržet? Nastavit drastický dietní plán, vyřadit ze svého jídelníčku všechny nevhodné potraviny, ulehnout do postele s kručením v břiše… A kila letí strmě dolů! Tuto cestu zná nejeden dietář. Avšak rychle schozená kila se v podobě určitého váhového přírůstku rády vrací zpět. Kdo pochopil, že tudy cesta nevede hledá dlouhodobě udržitelnou cestu, která se stane součástí jeho každodenní rutiny.

 

Pojďte tu vaší cestu nalézt společně se mnou v rámci speciálního ONLINE PROGRAMU-COVID-19, který jsem připravila pouze pro 3 vybrané z vás, abych měla dostatek času se vám naplno věnovat. Pokud to s hubnutím myslíte vážně a karanténa pro vás není překážkou, teď je ten správný čas, kdy začít!

NEŽ ZAČNEME...

 

   1.) Najděte motiv! A napište mi ho!

Všechno začíná ve vaší hlavě. Najděte si důvod proč chcete zhubnout a čeho tím chcete dosáhnout? To si budeme v rámci naší spolupráce stále připomínat a nebudete tak ztrácet motivaci zařadit určité změny, které ke zdravému životnímu stylu neodmyslitelně patří.

   2.) Vnímejte jídlo jako vaše palivo!

Vaše každodenní aktivity vyžadují dostatek energie a aby vaše tělo fungovalo tak jak má. Je nutné zohlednit především sebe. Naučíme se jídlo vnímat jako palivo, které dovoluje našemu tělu obstát v každodenních aktivitách.

   3.) Nebojte se pohybu!

I přesto, že jídlo dělá s vaší postavou divy, zdravé tělo je určeno především pro pohyb. Potit se do posilovny vás v dnešní době stejně nikdo nepustí.  K tomu abyste rozhýbali vaše tělo postačí každodenní 30 minutová procházka.

 

 

JAK BUDE PROGRAM COVID 19 PROBÍHAT?

Online program vznikl za účelem vybrat 3 z vás, kteří to s hubnutím myslí opravdu vážně i v době probíhající pandemie.  Za využití online nástrojů a navíc získanemu času pomůžu najít cestu za zdravým životním stylem právě vám! 

 

 

1. týden - obdržíte a vyplníte online dotazník a zároveň budete celý týden zapisovat a zasílat, co během dne jíte.

2. týden - naplánujeme online videohovor (cca 60 minut). Prodiskutujeme váš stávající jídelníček, probereme vaše cíle, nastavíme váš účet a správné hodnoty v aplikaci kaloricketabulky.cz, které by měly být odrazovým můstkem pro sestavení vašeho individuálního jídelníčku

3. týden - v aplikaci kalorickétabulky.cz obdržíte jídelníček sestavený přímo pro vás po dobu 14 dní

4. týden - dodržujete a diskutujete mnou sestavený jídelníček. Já v rámci aplikace vidím, jak se vám daří jídelníček dodržovat.

5. týden - naplánujeme výstupní online videohovor (cca 60 minut). Prodiskutejeme váš dosažený výsledek a možnosti jak pokračovat. Jako BONUS vám zašlu rámcový jídelníček, podle kterého si můžete jídla připravit sami.

Po celý  měsíc vám budu k dispozici s vašimi případnými dotazy.

Pokud myslíš, že právě TY bys měl/a být jedna ze 3 účastníků v online programu, napiš mi TVŮJ MOTIV, proč bys chtěl/a zhubnout a čeho tím dosáhnout. Na základě Tvé odpovědi se Ti ozvu a dle kapacit zařadím do programu. 

cena za celý program: 1800 Kč

POZOR! Nabídka platí do naplnění kapacity 3 účastníků.

Upozornění:

1) nejsem zdravotnický pracovník, proto svůj zdravotní stav vždy konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

2) možnost výživového poradenství mohou využít jedinci za účelem změny svých stravovacích návyků za zdravější s cílem zhubnout.

3) platba  za službu musí být provedena předem na účet, jinak na ni není brán zřetel.

4) omluvení konzultace s garancí vrácení peněz je možné min. 24 hod před domluveným termínem. 

5) dodržujte prosím předem smluvené termíny.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White LinkedIn Icon

kontakt

adresa

Ing. Miluše Heryšerová

+420 775 95 54 25

IČO:  08891044

info@chemikvkuchyni.cz

Nademlejnská 1069/24

Praha 9

198 00

Česká republika

© 2020 by Miluše Heryšerová. Proudly created with Wix.com

arrow&v